Wybielanie zębów z paskamiKolor zębów jest jednym z elementów świadczących o ich zdrowiu i stanie. Czasami nawet zdrowe zęby ulegają przebarwieniom. Jest to efektem picia kawy, spożywania alkoholu lub też palenia papierosów. Istnieje na szczęście możliwość wybielenia zębów. Potrzebne są do tego specjalne paski wybielające zęby. Dzięki nim można szybko i bez drogich zabiegów odzyskać piękny, biały kolor zębów.


Wybielanie zębów z paskami

Foto: archi.inosak.org


Paski wybielające zęby stosuje się bardzo łatwo. Wystarczy nakleić je na zęby i zostawić na pewien czas( jest to określone w ulotce dołączonej do produktu ). Już po pierwszym użyciu powinniśmy zauważyć pozytywny efekt, jaki przynoszą paski wybielające zęby. Warunek jest tylko jeden – powinny one posiadać wysoką jakość. W Polsce bardzo łatwo można kupić paski wybielające zęby. Są to produkty, które dostępne są w bardzo wielu punktach sprzedaży. Istnieje również możliwość zakupu produktów, takich jak paski wybielające zęby za pośrednictwem Internetu. Wystarczy skorzystać z portali aukcyjnych lub sklepów internetowych.
1 Odpowiedzi do “Wybielanie zębów z paskami”

  1. misiako8
    2011-05-12

    W wybielające działanie pasków nie wierzę. Wybielić zęby można dobrze tylko w gabinecie dentysty. I trzeba brać też pod uwagę, że zabieg u dentysty też może osłabić zęby.Wg mnie te paski to tylko naciąganie, a poza tym niewiadomo czy jest neutralne dla zdrowia.


Dodaj komentarzNa naszej stornie znajdziesz porady na temat prawidłowego karmienia dzieci.