1. Optymista – Została mi jeszcze połowa sezonu <3 Pesymista – Została mi tylko połowa sezonu [*] Realista – Powinienem szukać następnego serialu Filozof – Czy istnieje życie po sezonie? Ps. Osobowość poczwórna nie jest w tym wypadku powodem do zmartwień. 🤓

 2. 22 lut

  Będąc w Niemczech nie mam takich możliwości. Ale czy ktoś mógłby wybrać się do biblioteki i sięgnąć po rocznik Życia Warszawy z 1968 i zeskanować tekst wypracowania Wołodzi w którym robił dobrze ekipie Gomułki już po marcu ’68 ?

 3. Louis zrzucający butelki ze sceny żeby tylko Harry sie nie podknął (?) przypadkiem o żadną kfkemfkek

  Pokaż ten wątek
 4. Najgorsze jest to, że z jednej strony chcę przeżyć swoje życie jak najlepiej, żeby być z siebie dumna jako starowinka, a z drugiej mam ochotę rzucić wszystko w diabły i przestać się starać, bo po co?

  Pokaż ten wątek
 5. Ilu Europosłów polskich podczas debaty o polskiej praworządności przedstawiło te dane?

 6. W odpowiedzi do

  została Ci brutalnie odebrana możliwość/szansa/niewątpliwa przyjemność czytania tejże konwersacji jak Cię pocieszyć nieszczęśniku? Wyśle gifa z hotaru

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Skończymy na tym, ze nie wierzysz w boga Krisznę, prawda? Zatem widzisz, jak łatwo jest nie wierzyć w boga. Sam to robisz i mi zarzucasz, ze tez nie wierzę, co ma być dowodem na moje ograniczenie. Przyznajesz, ze nie wierząc w Krisznę, jesteś ograniczony.

 8. Niestety caly rysunek rozmywa wine Sowietow/Rosjan......a chyba nie o to chodzilo?

 9. EJ TO O MNIE ?(BOŻE ale mi będzie głupio jak nie XD)

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Przecież ja jestem głupek w jego mniemaniu tak? To 2-3 tweety by mnie zaorać czy Edyte jak pisała pod filmikiem i to nam jest głupio a.... gość ban kłódka czyli walkowerem biała flaga. Tyle ode mnie. 😊

 11. W odpowiedzi do to i jeszcze

  jeżeli prezydent RP chowa z honorami kata Jaruzelskiego, to staje po jego stronie , czy jego ofiar. A Roman chyba był w komitecie Bronka, czyż nie? Wciąż nie ogarniasz? Jedna hołota i tyle

 12. no hej, lubisz tak sobie pogadac o buildzie do Varusa, jestem ciekaw jak sie do tego odniesiesz? Noob, nieprzemyslany zakup... gdyby był profesjonalistą, to by tego nie kupił? Przecież 2,5 AS się osiąga i tak, po co mu to? :)

 13. no i jak jej nie kochać??

  Pokaż ten wątek
 14. jimin kryminalista... osoba o imieniu gabriela miała tutaj na myśli dokładnie ten moment z bts run, który został ukazany na gifie, którego specjalnie na tą okazję szukałam. mówiłam już, że za dużo smutow?

  Pokaż ten wątek
 15. Czy naukowiec mógłby nas oświecić, który gen jest nośnikiem polskości? Czy to będzie teraz zapisywane w dowodzie osobistym, jak Hutu i Tutsi w Rwandzie?