1. Jeśli prawdą jest, że współpracuje z fejkowym i hejterskim sokiemzburaka, to byłby skandal, ponieważ z ramienia IO dyrektor Instytutu Konrad Niklewicz ma w UE... walczyć z fake news. Ciekawe czy dzieli się wiedzą o sokuzburaka w Brukseli?

 2. Dlaczego usunął wpis informujący o tym, że ma zamiar wraz z niekontrolowaną przez rząd fundacją stworzyć nowe muzeum? Dlaczego ma zamiar wydać na to 100 milionów z publicznych pieniędzy? Przecież to jest powielanie błędów z publiczno-prywatną formą ‼️

  Pokaż ten wątek
 3. Ola khe ase, ziendo aczurdo o khe ase?

 4. Po ustaleniach w zakresie wątpliwych powiązań Instytutu Obywatelskiego, Sokuzburaka i hejterskiego profilu widać wyraźnie, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że prowadzi te profile ta sama osoba. Pani , może drobna analiza w tej sprawie?

 5. W odpowiedzi do

  Huawei p20 pro o iPhone x?

 6. W odpowiedzi do

  A gdzie walka o sankcje przeciwko Polsce? Ty na pewno jesteś z opozycji?

 7. W odpowiedzi do

  Może Pan zerknąć na odpowiedzi POd twetem?! Czy to coś Panu nie mówi co sądzą ludzie o was?!😂i co wy możecie??? Czy jeszcze ktoś z wami się liczy,słucha?? Tych waszych przePOwiedni słuchać się nie da!!!

 8. W odpowiedzi do

  Gdzie mozna kupic taki tytul jak twoj? Tytul robienia z siebie debila. Nie. A nie. Debila

 9. O KURWA WŁAŚNIE NAPISAŁ DO MNIE Z PYTANIEM CZY SIĘ Z NIM UMÓWIE CO? JAK? CO? ALE CO? BOZE TAK OCZYWIŚCIE, ŻE TAK ALE KURWA CO????

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  PO co pytasz?! POczytaj w Internecie wszystko pisze jak to było😂😂😂😂 więc nie udaj ze było wszystko ok!!!

 11. Negocjacje PO z SLD przed nami? Czyżby SLD, po zmianie ordynacji wyborczej, zostało przyparte do muru i jest zmuszone do podjęcia decyzji o odejściu od linii symetryzmu? Poczekamy, zobaczymy 😏 Polecam...

 12. W odpowiedzi do

  Tylko po co nam w Polsce Niemcy?

 13. W odpowiedzi do to i jeszcze

  co Ty pierdolisz? słyszysz sam siebie? sam się masakrujesz, większą robotę byś zrobił gdybyś się nie odzywał

 14. W odpowiedzi do

  A Tusk jeszcze nie wystąpił o azyl?

 15. W odpowiedzi do

  Obrażasz Polaków walczący o wolność. Gdyby nie zdrowy nacjonalizm nigdy nie wyrwali byśmy się z zaborów. Lepiej jest zapraszać czerwonych zbrodniarzy na pogaduchy co nie?