1. Uwaga❗️Premier Morawiecki wykorzystuje protest opiekunów niepełnosprawnych, żeby... podwyższyć podatki! Przecież to komedia. 🙂 Panie Premierze, czy słyszał Pan kiedyś o cięciu wydatkow?!

 2. Wiecie dlaczego ślepo wierzę panu Dudzie, że spełni postulaty protestujących w Sejmie? Bo tak jak obiecał w kampanii wyborczej, rozwiązał już problemy frankowiczów i podniósł w 2015 roku kwotę wolną od podatku do 8 tysięcy złotych. Polegajcie na nim jak na Zawiszy.

 3. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

 4. Panie Gryglas. Czy ma Pan w domu lustro? Bo na pewno nie ma Pan kręgosłupa. Żal patrzeć i słuchać Pana....Zero klasy, o honorze nie mówiąc.

 5. W odpowiedzi do

  I kwota 20k wolna od podatku? Wygląda to lepiej jak jest obecnie, przy założeniu, że 1 progu na poziomie wspomnianych 10%. Tylko ma Pani świadomość, że dochody Państwa z PIT by gwałtownie spadły nawet biorąc pod uwagę braku liniowego dla przedsiębiorców?

 6. jm: aiin... que menina mais fofa! jk: verdade.. quem é ela? jh: ela é a minha priminha. jm: ah jk: o que ela ta fazendo aqui? jh: então.. jungkook você pode ensinar ela a falar Aloha? jk: claro que posso.. jm: jk: vai ser moleza.. *jungkook ensinando a menina a falar Aloha.*

 7. W odpowiedzi do

  Pono Bóg z Biblii zrobił to gwoli naprawy tego świata. Primo - jako wszechmocny - mógł go stworzyć takim, który nie wymagałby naprawy. Secundo - ludzkość po potopie nie była nic lepsza niż przed. Bóg jako wszechwiedny wiedział, że tak będzie. To po cholerę ten potop?

 8. Zgadnijcie kto miał jutro (dzisiaj?) wstać o 8, a zamiast spać siedzi teraz i czyta fanfiki

 9. W odpowiedzi do

  Kronos, tem o Mod do Avaritia no ModPack da serie?

 10. W odpowiedzi do

  Co ty dajesz? Widocznie dupy same tam były w okolicy. Nikt się nie oszukuje. Jak masz tak pierdolić to lepiej zamilknij!

 11. C O ? Ale że jak to Avicii nie życie??????

 12. "¿Pikachu es hembra o mujer?" -Mizzu, 2018

 13. Kto wstaje o 6? 🙋🙋🙋

 14. W odpowiedzi do

  To jak Amerykanie dbają o historię i finansowanie oraz utrzymywanie pomników tak ważnych dla swoich obywateli?

 15. po pół roku znów spadłam z konia, z tego samego powodu, ale z innego i inaczej, i wiecie co? teraz przynajmniej lekarz mi powiedział, że jak coś to mam nosić kołnierz, a nie tak jak ostatnio, bo powinnam, a on nic nie wpisał. plus dopowiem, że teraz jeszcze mam stłuczenie kości+