1. Zdjęcia Pokaż wszystko

 2. W tym tygodniu dla za urodzinowy, fantastyczny mandat!!! I jeszcze raz dzięki każdemu z osobna za morze życzeń😊

 3. Wszystkie bilety na mecz Górnik-Ruch zostały sprzedane! WDŚ zobaczy komplet 24563 widzów! Jesteśmy z was dumni! Do zobaczenia !

 4. PO twierdzi ze projekt 500+ dzieli dzieci. Rząd PO-PSL wprowadziła (dobrą) kartę dużej rodziny tylko dla rodzin z 3+ dzieci. Też dzielili?

 5. Ricardo ma chyba kłopoty z pamięcią - nie ma dla niej miejsca, bo wszystko zajęło ego... LOL

 6. Hejter Lis o J. Kaczyńskim (ur. 1949) z ironią: "O co temu starszemu panu chodzi?" Rozbawieni są: T. Wołek (ur. 1947) W. Władyka (ur. 1947)

 7. kilka wieści z za kilka dni ogłosimy następne

 8. Boję się Państwa w którym Sędziowie pod ukrytymi kontami próbują walczyć z demokratycznie wybranymi władzami celem walki jakie by nie były.

 9. Nie czas skończyć z tym bezsensownym szarpaniem PiS za nogawki? Czy naprawdę chciałby Pan powrotu PO do władzy...?

 10. Łączewski może mieć rację z tym włamaniem na konto a to,że przyszedł na spotkanie może nic nie znaczyć. Przecież mógł zostać zahipnotyzowany

 11. Petru przypomina mi "działacza studenckiego" z czasów komuny: taki ktoś zwykle miał kłopoty z przypomnieniem sobie adresu swojego instytutu.

 12. Petru nazwał w wywiadzie z Biedrzycką szefową KPRP "Sadowską" zamiast Sadurską. I upiera się , że Cameron wymawia się Kamerun. Mega

 13. ♦TVN zrealizuje własny serial w konwencji "Czasu honoru". Bohaterski sędzia z przyjaciółmi próbują obalić reżim, prowokatorzy nie śpią.