1. prof. Wiesław Binienda w : drzwi w Tupolewie zostały wystrzelone z framugi, która jest najbardziej uzbrojoną częścią tego samolotu

 2. Komisarz UE, p. Oettinger "martwi się o Polskę i Węgry z powodu relokacji imigrantów i praworządności". Panie Komisarzu, to raczej Polacy i Węgrzy martwią się, że UE za 10 lat upadnie pod naporem islamu i waszego nihilzmu, który z europejskimi cnotami, nie ma nic wspólnego.

 3. Niemcy z Ruskimi w finale hokeja? Jeszcze niech mi włosy zaczną wypadać...

 4. . Wpisy zamieszczone przez senatora .ego w sieci zawierały treści jawnie antysemickie oraz propagandowy film niemiecki z czasów drugiej wojny światowej.

  Pokaż ten wątek
 5. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

 6. Ponad 1000 lajków, prawie 400 retwittów brutalnego wpisu o mocno rasistowskim wydźwięku. Ta partia staje się politycznym cyrkiem Barnuma. A lud wali się z uciechy po udach i rży ze śmiechu.

 7. Jako Polka wraz z moimi współrodakami walczàca o dobre imię mojej Ojczyzny na froncie wojny informacyjnej kategorycznie domagam się profesjonalnego wsparcia ze strony państwa. Wojnę wygrywa armia, partyznatka może stanowić jedynie wsparcie na tyłach wroga.

 8. Drodzy Panowie, jak to z Wami jest naprawdę, wolicie blondynki czy brunetki? 🤔

 9. Albacete, Hiszpania, 3 w nocy z soboty na niedziele. Osobnik przebrał sie za ptaka, wspiął się na drzewo i obsrał stamtąd 2 osoby.

 10. Nie ma konfliktu na linii policja - prokuratura w postępowaniu dot. wydarzeń z 11.XI.2017. Wiadomość może wprowadzać w błąd opinię publiczną. Prowadzone obecnie czynności mają na celu ustalenie tożsamości osób, które mogły dopuścić się naruszenia prawa.

 11. 22 lut

  Dziennikarz z Gdańska, red. Łukasz , pokazując legitymację dziennikarską publicznej telewizji, miał grozić skuwającym go w kajdanki mundurowym i pracownikom PKP IC zwolnieniem z pracy. Policja: Był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny.

 12. Wraz z składamy wniosek do ministra o zapoznanie się z dokumentami o kandydatach do . W ramach wykonywania mandatu posła i senatora podejmiemy we wtorek interwencje w resorcie sprawiedliwości. 👇 RT 🔃

 13. Najgorzej jest wtedy, kiedy chcesz działać - a nie masz po prostu sił, bo jesteś psychicznym wrakiem człowieka. Albo walczysz z bezsilnością lub... lenistwem. I gówno z tej "walki" wychodzi.

 14. Tae kiedyś powiedział, że nazwie swojego syna "Chi jest dobre", ponieważ z jego nazwiskiem wyjdzie KimChi jest dobre. Thats my idol bye.